TBMM KAPATILMALI, ACİLEN LAĞVEDILMELIDİR!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 01 Haziran 2020, 02:07:18


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: TBMM KAPATILMALI, ACİLEN LAĞVEDILMELIDİR!  (Okunma Sayısı 178 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ATSIZALP
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.188


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« : 22 Nisan 2020, 21:23:37 »

Tam yüzyıllık bır tarihi olan kurum yaklaşık seksen yıldır hiçbir fonksiyonu olmadan milletin sırtına yük. Tek adamların hegemonyasında secilen şanslı ve yandaş kişilerden oluşan mıilletvekillerinden oluşmakta ve seçilenler sülalece ballı kaymak hayata kavuştukları gibi hayatları boyuncada sırtımızda kambur olarak dolaştırmaktayız.

Gerçekten soruyorum bu vekıl denılen arkadasların üç kuruşa meclıs lokantasında millete nazire edercesıne löpürdettikleri o lokmaların dışında görev icabı ne yaparlar orada.?

Bunlar kendi düşünceleri doğrultusunda parti liderlerinden habersız kürsüden tek kelime konusabilirler mi?

Milletvekili yeminine sadık mıdırlar?

Benim şahsi fıkrıme göre sınırlarımız içerisinde bulunan her türlü canlıdan bu millete fayda sağlanır ama millet vekillerinden asla. Evvela bunların aday durumundayken parti listelerine adlarını yazdırmaları abesle iştigaldir, hiç birisi millet tarafından o listeye konmamakla beraber bunların kendisine oy veren halktan da bihaber olduklarını biliyorum.  Türkiye Büyük Millet Meclisi diyoruz içerisinde Türk soyludan başka her kesimden kişi var, ermenisi var kürdü var çerkezi var boşnağı var lazı var lezgisi var yahu suriyelisi var suriyelisi, ha devlet millet düşmanı pekakalısı da var içlerinde göz göre göre besliyoruz hainleri de bir adet bile Türkçüyüm diyen diyebileni yok, soyu Türk olanlar zaten bunu dillendirme gereğide duymuyorlar ama diğerleri neredeyse her konuşmalarında kendi soylarını , soysuzluklarını bağıra bağıra söylemekten ar etmiyorlar.

TBMM ye saygın var mı diye sorarsanız düşünürüm lakin milletvekiline saygın varmı derseniz anında hayır derim cünkü onlar benim degil parti liderlerinin vekilidir. Bütün partilerde bu durum aynıdır parti baskanları kendi çıkarları doğrultusunda vekilllerin adaylığını onaylamakta işlerine gelmeyenlerin üzeri çizilmektedir, ha oldu ya adam seçildikten sonra parti liderine ters bişeyler yaparsa parmak kaldır - indir yöntemiyle anında partiden ihraç edilmekte veya bir daha ki seçimde aforoz edilmektedir. Zaman içerisinde meclisin yüce Türk milletine yakışmadığını düşünüyorum, basiretsiz ve zelil kişiler o kadar çok ki Yüce Türk milletinin geleceğininin sorumluluğundan çok uzaklar çok.

Atatürk zamanı  biraz muallak durum nedir pek anlayamıyorum lakin 80 yıldır ta inönü zamanından beridir meclisin durumu maalesef bu.  Bu zaman zarfında seçilmiş milletvekillerinin bir işe yaradıgını daha ben göremedim bundan sonrada görebileceğimi hiç zannetmiyorum. İşte onun içindir ki çıkarılacak bir kanunla bu kurum lağvedilmelidir, yerine nasıl bir yapı getirilir şu an bilemiyorum ama halihazırdakinden daha  kötü bir sonucu olacağını hiç zannetmiyorum. Belki sadece Turk soyundan olan 100 kişilik bir ihtiyarlar heyeti  50 kadar kişinin de kadın olması şartıyla ileriye dönük başarılı olabilir, en azından şimdikilerden kat kat daha iyi ve güzel olacaktır.

Düşünsenize adam bir dönem milletvekili oluyor biz onun sülalesini ömür boyu beslıyoruz, bizden başka hangi milletin hangi kanununda var böyle bir kıyak yaşam diyor ve sözlerimi tekrar edıyorum, halihazırda ki meclis katiyetle lağvedilmeli ve  büyük Türk milleti millet vekilleri denilen sırtındaki kamburdan kurtulmalıdır.

NE MUTLU TÜRK DOĞANA

Atsızalp 22 Nisan 2020
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
BAYCU NOYAN
turkcuturanci.com
Atsızcı
**************
ileti Sayısı: 775« Yanıtla #1 : 24 Mayıs 2020, 10:43:04 »


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğana tek adam diyenler 80 yıldır partilerinde sanırsın  ki çift adamlardı, ölmeden parti başkanlığından inen tek kişi eşini  baska bir kadınla aldattığı kasetle ortaya cikan, şu an azraille cebelleşen  Deniz  Baykaldi
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.056 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.006s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.