Tam da istiklalimizin ve Cumhuriyetin tehlikeye düştüğü gündür bu günler
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 23 Ekim 2020, 03:12:41


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Tam da istiklalimizin ve Cumhuriyetin tehlikeye düştüğü gündür bu günler  (Okunma Sayısı 1169 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ALBASTI
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.588


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« : 09 Nisan 2017, 10:41:13 »

Bu seçimde oyum chp ye!!

Milliyetçi Hareket partisi Devlet Bahçelinin kontrolünde iktidara gelse Türkçülüğü bırakın Türklük lehinde ne yapacağı dahi muallaktır, 99 seçimlerinde ip atarak o apo yu asacam diyerek tek başına iktidar şansını yakalamışken bu fırsatı ret ederek Başbakanlığı Ecevite veren o değilmiydi, öncelikle Bahçeli de iktidar korkusu var, o barajı aşmak için daha yükseğe çıkmamak için uğraşıyor, o seçimlerde iktidarın büyük ortağı iken tam da apo denen itin idam saati gelmişken onların bulunduğu mecliste idam kalkmadı mı, diyorlar ki biz imza vermedik, ''LAN'' çocuk mu kandırıyorsunuz' eğer idamın kalkmasını istemiyor olsanız hükümetden çekilirdiniz ve o karar çıkmaz ardından gelen seçimde millet sizi açık ara iktidar ederdi ama Bahçeli bunları bildiği için o meclis de bulundu ve kararın çıkmasında en büyük rolü oynadı.
''Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.''

Siyaset yapmak değil.

''Bir gün, İstiklâl ve Cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin!''

Tam da istiklalimizin ve Cumhuriyetin tehlikeye düştüğü gündür bu günler

''İstiklâl ve Cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.''

Tam da bu durumdayız.
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifemiz Mankurtlaşmış milletin başa getirdiği işte bu hükümeti Demokrasi çerçevesi içerisinde iktidarından alıkoymalıyız, Bunu yapabilmemiz için bu iktidarın karşısında ki en güçlü Atatürk ilkelerini kendisine yol edinen partiye oy vererek ikltidara taşıyıp Şu an başta ki hain hükümetin Türklük aleyhine yok ettiklerini yeniden kazanmaya çalışmalıyız.
On yıllardır onlarca seçimde her kes bilir ki biz burada mhp yi destekledik, sadece en büyük kendisine milliyetçi diyen parti olduğundan ötürü. Sonuçda hiç bir zaman Türk milliyetçiliği yapmadılar yapamadılar. Şu an bile seçilmesi için kodrolarına her etnisiteden kişileri ilk sıralara yerleştirdiler, mhp bize her zaman vakit kaybettirdi ettirmeye de devam ediyor, bizim mhp ye verdiğimiz her oy sadece Bahçelinin koltuğuna biraz daha sıkı yapışması için solüsyon oluyor ve başka bir işe de yaramıyor. Hakikat budur.

Ben Veysel top, yürekli-kam diyorum ki!!

İşte bunun için bu seçimde oyumu iktidara en yakın parti olan chp ye vereceğim, vermeliyiz.


Tam iki yıl evvel yazmışım bu yazıyı!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.445 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.12s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.