Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

Hüseyin Nihal ATSIZ => ATSIZCA, ATSIZCILIK => Konuyu başlatan: ALBASTI üzerinde 07 Nisan 2017, 14:04:57Konu Başlığı: Tayyip gene bunları def çalıp parmağında oynatıyor.
Gönderen: ALBASTI üzerinde 07 Nisan 2017, 14:04:57
Kılıçdaroğlundan bir halt olmaz dediğimde mahkemeye verip tazminat istiyorlar da Tayyip Erdoğan gene bunları def çalıp parmağında oynatıyor.

 Bu gün 7 Nisan 2017:  Devlet soyulmuş adeta soğana çevrilmiş, ülke Tayyibin iki dudağının arasından çıkan kararnameler ile,  sıkıyönetimle idare ediliyor, Dış işleri çökmüş, İç işleri batmış, savunma ortalıkda yok, milli eğitim sofilere teslim edilmiş Esnaflar yok edilmiş her gün binlerce kepenk indiriliyor, işçi memur  emekli korku sarmalına alınmış boğazına kadar borca batmışken dahi sesini çıkartamaz duruma düşürülmüş, Suçlu suçsuz yüzbinlerce kişi sıkıyönetimce içeri tıkılmış, yüz binlerce memur işinden edilmiş, iç savaş kapıda her gün kürt terörüne onlarca şehit veriliyor, İnsan hakları yok edilmiş vesaire vesaireyken bizim beyefendi Kılıçdaroğlu 17 Nisanda hayır çıkacak diye seviniyor.

Tayyip Erdoğan bu muhalefete ülkenin bu gününü kabul ettirdi, sizde bunu kabul edin!!


Konu Başlığı: Ynt: Tayyip gene bunları def çalıp parmağında oynatıyor.
Gönderen: Genç Irkçı üzerinde 07 Nisan 2017, 14:48:34
Kılıçdaroğlu tam bir döl israfı. Tayyip ve Fethullah bu adamı sırf gerizekalı olduğu için CHP genel başkanı yapmışlardı zaten.
Bence bu herif kendini Alevi gibi gösteren bir Hristiyan.


Konu Başlığı: Ynt: Tayyip gene bunları def çalıp parmağında oynatıyor.
Gönderen: Bozkurt58 üzerinde 07 Nisan 2017, 15:17:06
Erdoğan'a muhalefet olabilen kimse yok. Eskiden az da olsa bir Bahçeli vardı şimdi o da yok. Muhtar bile olamazsın dediler, herife muhalefet olan siyasi bile yok. Devletin tüm kurumlarını istediği gini yönetiyor. Biz Türkçüler, bu gidişe bir dur demeliyiz ve yönetimde sözümüzü dinletmeliyiz.


Konu Başlığı: Ynt: Tayyip gene bunları def çalıp parmağında oynatıyor.
Gönderen: Kaan ULAŞ üzerinde 07 Nisan 2017, 18:37:57
Zaten ülkede adam gibi doğru düzgün muhalefet olmadığından bu durumlara geldik.


Konu Başlığı: Ynt: Tayyip gene bunları def çalıp parmağında oynatıyor.
Gönderen: TÜRKÇÜGÖKHAN üzerinde 08 Nisan 2017, 09:16:03
Bizler Atsız'ın "siyaset taviz verme sanatıdır" sözünü düstur kabul eden Türkçüleriz. Bu yüzden siyasetten hep uzak kaldık ve hata ettik. Şayet amacımız Türkçü iktidarsa bunun tek yolu siyasetten geçiyor. İhtilal ise fanteziden ibarettir. Sokağa çıkmaya korkan klavye delikanlıları, kendi hayal dünyalarında istedikleri yere ihtilal yapabilirler, lakin gerçek Türkçüler olaylara realist yaklaşmalıdır.