Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ IŞIKLAR => ATSIZCA, ATSIZCILIK => Konuyu başlatan: BAYCU NOYAN üzerinde 24 Ağustos 2019, 19:58:15Konu Başlığı: Akape yani Tayyip dusmanligi yaparak kürtçülük yapiyorsunuz,
Gönderen: BAYCU NOYAN üzerinde 24 Ağustos 2019, 19:58:15
İç siyaset adı altında akape, Tayyip düşmanlığı yaparak Türk devletinin dışarıya karşı güçsüz duruma düşmesine on ayak olan orospu enikleri sözlerime dikkat edin Türk düşmanlığı yaptığınızı biliyorum ve sunuda bilin ki daima karsinizda yıkılmamak üzere duracağım.
Akape yani Tayyip dusmanligi  yaparak kürtçülük yapiyorsunuz, yutmuyorum.. Türk silahlı kuvvetlerinin yani Mehmetcigimizin kürtlerin  uzerine yapmış  olduğu  operasyonları hazmedemiyorsunuz değil mi, akape hükümetinin son kürt belediyelerine yaptığı haklı operasyonları da hazmedemediniz amına koduklarım bunu da biliyorum. Siz dün benim askerim diyarbakır suru, mardini, cizreyi, silopiyi yakıp yikarken de patırdamıştınız unutmadım.
Türkiyenin suriyede ne işi var diyorsunuz yavsaklar, orada dünyanın bütün devletleri var taa 15 bin km den gelmişler bu topraklarla alakası olmayan devletler bunlar, tabi bunları biliyorsunuz suriyede, kuzey ırakda yüzbinlerce TÜRK oldugunuda biliyorsunuz ama icinizde ki ihanet damarları bunları söylememize izin vermiyor degil mi hain ibneler.
Sınırlarımızın dibinde tarih boyunca kurulamamış bir kürt devleti kurulduğunda zil takip oynayacaginizdan kuşkum yok. Siz aslında Türk kimliği altında amerikanci, ruscu, kürtcüsünüz embesil pezevenkler bu da gözümden kaçmıyor.
Ben Türkçüyüm illaki Türk devletinin üzerinde hain emelleri olan hepinizin karşısındayım, yüce TÜRK devleti ne sizin ihanetlerinizle nede devleti yöneten kadroların acizliği ile sendeleyecektir.
Siz yok olacaksınız, Türklük ve Türk devleti ilelebet var olacaktir.
Veysel ATSIZALP


Konu Başlığı: Ynt: Akape yani Tayyip dusmanligi yaparak kürtçülük yapiyorsunuz,
Gönderen: BAYCU NOYAN üzerinde 24 Ağustos 2019, 21:04:14
Tutturmuşlar bir demokrasi insan hakları,
Ulan Türkün olmadığı yerde insanın hakkı mi olurmuş.
Içimizde ki etnik picleri adam yerine koyarak onlara yaltakcılık  yapan adam bozuntularının da kim olduklarını çok iyi biliyoruz.


Konu Başlığı: Ynt: Akape yani Tayyip dusmanligi yaparak kürtçülük yapiyorsunuz,
Gönderen: Tunga Bey üzerinde 25 Ağustos 2019, 16:55:42
Kesinlikle doğru. Akp'ye şu an hem dışardan yapılan muhalefet hem de partinin içinden çıkanların yaptığı muhalefet bütünüyle bu kürt etnikçiliği üzerinedir.
Akp'den ayrılıp yeni parti kurma aşamasında olanların da en temel derdi budur. AKP'ye içerden muhalefete geçen davutoğlu-gül-babacan ve bu takımın yandaşlarının açıklamalarını okursanız en önce kurdukları cümle akp'nin MHP ile işbirliği yaparak çizgisini milliyetçiliğe doğru kaydırmasıdır. Biz Türkçülerin bakışımızla bu milliyetçilik dozu çok yetersiz olsa da milliyetsiz şerefsizler, akp'nin şuncacık milliyetçi politikasından bile aşırı rahatsız oldular, ve akp içindeki muhalif hareketler de bundan dolayı çıkıyor.


Sonuç olarak akp Türkçü bir olmasa bile (ki oy alabilen partiler içinde Türkçü olan zaten yok) milliyetçiliğe en yakın uygulamaları (en azından son 3 yıldır) yaptığı için destekliyoruz. Suriyeli politikası yüzünden akp'yi ayrıca eleştiri hakkımız saklıdır. Öyle ki doğruya doğru, yanlışa yanlış deme cesareti ve siyasette ilkeli olmak yalnız biz Türkçülerde olan bir özelliktir.