Atsızcıyım, Atsızın Kılıcıyım!!!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 10 Ağustos 2020, 23:22:49


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2 3
  Yazdır  
Gönderen Konu: Atsızcıyım, Atsızın Kılıcıyım!!!  (Okunma Sayısı 12454 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« : 27 Kasım 2009, 02:03:35 »

Atsızcıyım, Atsızın kılıcıyım.Türkçü düşüncemde Atsızdan başkasına öncelik yoktur olamaz da.Ben onunla varım bu yoldada yol başım,Atam, herşeyim Atsızdır.

Türkün özüne dönmesini sağlayan Kitaplarını, makalelerini, Romanlarını kendime yatak odasında başucu kitabı yaptığım bu ulu Türkçü için yapamayacağım bir şeyin olabileceğini sanmıyorum. Onun ruhunu rahatlatmak için bile binlerce kürdün yada Türk düşmanının kanını içerim. Gözümü kırpmadan geçmişimi geleceğimi düşünmeden can alır onun uğruna can veririm.

Atalarımızdan saydığımız kişilerin binlerce yıl ümmetçilik batağına saplanarak Türklüğün yok olması uğruna kendilerini din ile afyonlayıp her şeye gözlerini kapatmaları sonucunda Türk milletinin benliğini kaybedeceği bir sırada ortaya yiğitçe çıkarak Türk milletinin yüreğindeki alevi harlandıran Atsız atam,benim için Tanrıdan sonraki gelen canlı ilk varlıktır. O'na tapmıyorum ama taptığımdan sonraki ilk varlıktır.

Atsız!!! bu ismi duyunca damarlarımda dolaşan kan nedense ısınıyor, harekete geçiyor, kalbime doğru Türk Türk diye atmaya başlıyor.Beynim buna karşılık veriyor,banada banada diye.Atsız benim içerimde dolanıyor yalnız fikirleri olsa herşeyiyle, yaşam tarzı, aile hayatına verdiği önem, cefalara katlanışı o benim için bir idol, artık Türkçe karşılığı neyse bunun bilmiyorum.


Atsızı yaşamak,onu düşünmek, onunla aynı fikrin havasını teneffüs etmek benim gurur kaynağımdır. Ben keskin bir kılıcım Atsızın kılıcıyım. Canım ,Kanım bin tane Veysel feda olsun yoluna atamın. Tanrı eğer canımı alacaksa sakın bu yatakta pis bir ölümle değil Atsızın bize öğrettiği Türklük şuurunun ilerlemesi yolunda yüreğimize saplanan bir hançerin yada kahpe bir merminin ayakta yıkmasıyla olsun.


BEN ATSIZCIYIM, NE MUTLU TÜRK DOĞANA.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
altaycem
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 36« Yanıtla #1 : 27 Kasım 2009, 18:34:50 »

senin gibi benim gibi damarında türk kanı taşıyan bütün kandaşlara selam olsun.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ArslanYürekliTürkmen
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 295


Ergenekon'dan doğduk , Börteçine Ularken


« Yanıtla #2 : 27 Kasım 2009, 19:08:38 »

Atsız Atam şanlı Türk Irkı herzaman çizdiğin Türkçülük yolundan ilerleyecektir.İlerlemeyen olursada ilerleteceğiz.
YAŞASIN IRKIMIN TURAN ÜLKÜSÜ.TTK!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TÜRK'ün Dini Türkçülüktür.
 
TürkcüKasirga
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 27 Kasım 2009, 23:27:42 »

Yürekli Kam kandasim, icimizden yüregimizden gecenleri yazmis..

Iki Türk büyügü vardir ki, bunlar ben Türkcüyüm diyen her kisinin süphesiz referans alip yolunda yürüdükleri liderleridir. Birisi Basbugu Atatürk, digeri Yol göstericimiz Gökbilge Tanrikut Atsiz Ata´dir.

Bazi artniyetli deyyuslar, Atsiz Ata´nin sadece edebiyatci yönünü ön plana cikartip onu siradanlastirip basitlestirmek isterler. Sanki cami hocasiymis gibi, ilk okul hocasiymis gibi ondan Atsiz Hoca diye bahsederler !
Halbuki Atsiz Ata iyi bir hatip, iyi bir edebiyatci oldugu kadar Asker kökenlidir de..Onun askeri okulu ( Kuleli) yarim birakmasinin sebebi yine Türkcü fikirleri yüzündendir. Rütbeli etnisite bir kansiza selam vermedigi icin Okuldan atilmistir.
Atsiz Ata´miz, delikanlilik yillarinda bile inandigi davasi ugruna her seye rest cekebilmistir.

Evet ondan, "Hoca", "Edebiyatci" diye bahsederek onun asil vasfi olan savascilik yönünü, liderlik yönünü, dik durusunu örtbas etmeye calisan düzenbazlara sormak lazimdir; tarihte ben liderim diye takilanlarin kacta kaci Atsiz Ata´nin davasi ugruna cektigi cileli hayatin yarisini yasayip cekmistir ?

Bir kisinin "lider, basbugu, teskilatlandirici, yönlendirici, kitleleri arkasindan sürükleyici" olabilmesi icin daha neler yapmasi lazimdir ? Daha ne gibi bedelleri ödemesi lazimdir..?

Atsiz Ata´miz bu bedellerin hepsini ödemistir. O ne hocadir nede sadece edebiyatci, o her yönü ile kitleleri arkasindan sürükleyen bir liderdir. O bir devre damgasini fikirleri ile, dik durusu ile, despotlara karsi mangal gibi yüregi ile vuran Yol gösterici GökBilge Bozkurttur.

Yürekli Kam kandasim cok güzel demis. Basbugu Atatürk asirlardir yok edilen "Türklük bilincini" küllerinden tekrar yaratmis, Atsiz Ata´miz ise kürt ismet tarafindan tekrar sahneye konulan Türklügü imha etme planini Bozkurt mücadelesi ile bozmustur.

Bugün eger bizler hala mankurtlasmadiysak, ümmet bataginda kaybolup gitmediysek Yol göstericimiz, liderimiz Atsiz Ata sayesindedir.

Liderimiz, yol göstericimiz Atsiz Ata, 18 yasinda ne idiyse, ebedi hayata irtikaline kadar hep ayni kaldi. 75 senelik ömründe inandigi davasindan milim sasmadi. Inandigi davasi icin yeri geldi sokakta yumruk yumruga kansizlarla kavga etti, yeri geldi kendisini affedenlere karsi bunu zül sayip affi elinin tersi ile itti..

Onun, ve dava arkadaslarinin ismet despotuna karsi verdigi sanli mücadeleleleri bile basli basina bir destandir..Fazla söze ne hacet..

Ruhun Sad olsun Ulu Bozkurt..


Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Kürşad arsoy
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 36


Bu Bozkurt Mayanızı Parçalayacak


« Yanıtla #4 : 28 Kasım 2009, 14:29:53 »

Tanrıya Dua Edip Kurtlar gibi uludum
dedim bu hüsran sonuncu olsun
dayanacak sabrım yok
Yüreğim ERGENEKON
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Bu Bozkurt Mayanızı Parçalayacak
Binlerce Bozkurt İplerden Kurtulduğunda Bu Bizim Doğuşumuz Olacak
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 09 Eylül 2010, 22:15:19 »

VAROLSUN ATSIZCI DÜŞÜNCE VE ONA İNANALAR.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Atsızcı Gülcan TÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 135


ATSIZCI


« Yanıtla #6 : 09 Eylül 2010, 22:37:45 »

VAROLSUN ATSIZCI DÜŞÜNCE VE ONA İNANALAR.

Nihal Atsızcı düşünceyi yaşatmak için elimizden geleni yapacağız.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

.......¶¶¶¶¶¶............¶¶¶¶¶ ¶
....¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶....¶¶ T ¶¶¶¶¶¶¶
..¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ Ü ¶¶¶¶¶¶
¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ R ¶¶¶¶¶¶
¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ K ¶¶¶¶¶
¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ I ¶¶¶¶¶
. ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ Y ¶¶¶¶¶
....¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ E ¶¶¶¶¶
......¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ M ¶¶¶¶¶
.......
Erlik Tanrıöğen
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 09 Eylül 2010, 22:41:42 »

Nihal Atsız Ata Türkçülük Dini'nin dogması, Türkçü yaşamın örnek abidesidir. O Türk Irkçılığının atlama tahtasıdır. Atsız'sız milliyetçilik de, ırkçılık da, vatanperverlik de olamaz!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
KÜRŞAD
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 36« Yanıtla #8 : 10 Eylül 2010, 12:32:56 »

H.N. Atsızı yaşamak onu yaşatmakla olur, Atsızın düşünceleri Türkçünün yolunu aydınlattığı gibi Türk düşmanı olan kişilerinde korkulu rüyası oluyor, Türklüğün karşısında bulunanlar Türk ırkçılarından korktuğunu şeytandan korkmazlar, Türkçülük Atsızla var olmuş onun görüşleri etrafında yapılanmıştır....
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Çiçi
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 88« Yanıtla #9 : 15 Kasım 2010, 03:24:27 »

Değerli arkadaşlar yaklaşık yedi aydır Otağ'a üyeyim ve zaman buldukça yazılanları takip etmeğe çalışıyorum. Benim anlamadığım bir konu var ve bunu sizlerle paylaşmak istedim.
Ben kendimi Türkçü olarak görüyorum ki buradayım. Bana göre Türkçü olan bir kişinin (Türk'ün) başka bir isimci daha olmasına gerek yoktur. Örneğin: Atatürkçü, Atsızcı, Metehancı, Fatihçi, Kürşadcı, Gökalpçi v.b..

İzin verin biraz konuyu açayım.
Türkçü zaten Atalarına Töresine ve Türklüğe hizmet eden her olguya en içten duygularla bağlıdır. Türklüğün yücelmesine katkı sağlayan her insan onun yol göstericisidir. Ancak bir Türkçü her durumda ileriye bakmak ve davayı güçlendirmek zorundadır. Geçmişini unutmaz, kahramanlarını saygıyla sevgiyle anar ama yoluna da devam eder. Ataları ve Kahramanları arasında ayrım yapmaz. Çünkü Türklük için çalışan kişiler de bunun böyle olmasını istemiştir. Bakınız H.Nihal kendisini önemsememiş ve soyisim olarak "Atsız" ı seçmiştir.

Sürekli bölünmemiz bundan değil midir, ocu bucu şucu... Ne gerek var ki, al sana tek bir isim Türkçü.. Milletimizin soyumuzun adı. Öbür türlüsü kişiyi putlaştırmağa girer ki bunu eminim o kişiler de istemezdi. Örneğin Atsız yeni fikirler üretmek, Türklüğe ivme kazandırmak yerine sadece eski kahramanları anlatsaydı bugün Atsız olabilir miydi?

Ben Türkçüyüm, Türk büyüklerine kalpten bağlı ve minnettarım ama onlar arasında ayırım yapamam.
Bu konuda yanlış mı düşünüyorum bilmek isterim.
Belki benim bu kanıya varmamdaki sebep Türkçülüğü bir yerlerden okuyarak değil içten gelen duygu, sezi ve düşüncelerle kabul etmemdir.

Görüşlerinizi merak ediyorum, yanlış bir anlam çıkarmamanızı ümit ederek esenlikler dilerim.

Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Varlığım Türk Varlığına Armağan Olsun.
Tanrı Türk'ü Korusun.
Sayfa: [1] 2 3
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.254 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.022s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.