Bizim çoluğumuzdan çocuğumuzdan ne istedin ATSIZ!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 19 Temmuz 2018, 01:27:26


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: 1 [2]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Bizim çoluğumuzdan çocuğumuzdan ne istedin ATSIZ!  (Okunma Sayısı 8762 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Çi-Çi
Deli Sarı
Türkçü - Turancı BOZKURT

Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 1.310« Yanıtla #10 : 11 Nisan 2014, 17:19:47 »

Hepimiz aynı gökyüzünün altında yaşıyoruz, ama hepimiz aynı ufka sahip değiliz.

Ne olur fotoğrafınızı ekleseniz meselâ?

Yürekli-Kam'ın hiç hakkı yok mu? Bizlere laf demeye, bizlere itici güç olmaya, bizleri düşünmeye sevk etmeye ve siz bunca laf ettiniz. Yazık, değer mi?

Bizi yakınlaştıran benzer olmamızdır; fakat birlikte tutan öğrenmemizdir, bildiklerimizi her gün yeniden öğrendiklerimize katmadan hiçbir şey öğrenemeyiz. Birbirimize doğru çekiliriz çünkü ortak birçok yönümüz vardır. Paylaşacak pek çok şeyimiz olduğu için birliktelik oluştururuz. Biz demek hepimiz demektir ve ancak böyle kendimizi geliştirebiliriz. Kendimizi görebilmenin ve geliştirebilmenin tek yolu diğer bir kimse ile alâkadar olmaktır. Zira hepimiz, birbirimizi yansıtırız.

Tanımak, duyumsamak, birlikte büyümek isteriz. Bizim sorumluluğumuz, kendimizi geliştirerek bilgiyle, anlayışla, deneyimle, her şeyle dolu bir Türkçü olmaktır. İşte ancak o zaman diğer bir kimseye verebilecek bir şeylerimiz olacaktır.

Otağın sorumluluğunun ne kadar ağır olduğunu bilen, yeni ve belirsiz şeyler arasında doğruyu bulmanın ne kadar güç olduğunu da bilir. Zira kendi kendimize dahi düzen vermenin ne kadar zor olduğunu biliriz. Eğer bir büyüğümüzün düşünceleri, içinde hakikati ve hayatı da barındırıyor ise, 'tavrın' bir parça keskin ve ciddiyeti ifade eder türden olması kaçınılmazdır.

Kendinize güvenirseniz, kendi içinizdeki doğruluğa inanırsınız.

Her birimiz birbirimizi saymayı, bir tenkide tahammül etmeyi ve bilhassa bulunduğumuz yerin menfaatlerini şahsi beklentilerin üstüne koymayı öğrendiğimiz oranda, güçlü iradeye sahibiz demektir. 'Güç' fethedilen ve her gün yeniden fethedilmesi lâzım gelen bir şeydir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
yürekli-kam
OTAĞ BEKÇİSİ
Türkçü BOZKURT

ileti Sayısı: 8.122


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #11 : 11 Nisan 2014, 21:40:03 »

Şuraya resmini koymaktan aciz angutlar, sanalda Turan kurarlar, lan siz gerçekte saat bile kuramazsınız, benden söylemesi kendinizi bir tartın bakalım!


Ağabey büyüğümüzsün, saygımız sonsuz. Seni bozkurt seçmişiz, kutsal saydığım değerler adına söylüyorum ki sırf bu otağa girmek için açıyorum bilgisayarı. Otağa nasıl faydam olur diyorum ancak ağabey yanlış yapıyorsun. Belki kızacaksın ve atacaksın belki bu son yazım olacak ama ağabey inandığım şeyleri söyleyeceğim.

Ağabey önce kendim için söyleyeyim, ben ne net ortamında ne de şimdiye kadar herhangi bir foto makinası olsun fotoğraf çektirmedim. Kendi telefonumda bile fotom yok, varsa da bir iki tane varsa vardır ondan emin değilim. Burada da bir foto paylaşmamış olmam benim sanal olduğumu göstermez. Korkak olduğumu da göstermez. Her günü kavgalı olan birine foto koymadın diye sanal denilmez.

Benim gerçek hayatta nasıl biri olduğumu buradaki paylaşımlarım gibi de zannetmeyin burası farklı bir ortamdır ama sanılmasın ki farklıyız sanılmasın ki değerlerime laf ettiriyim. Türkçülüğüme bir şey diyen olsun bu ister babam olsun ister anam olsun farketmez o zmaan şiddet devreye girer benim için. Okulda Atatürk'e laf etti diye tüm hocalarımı hizaya çekmiştim tek başıma okul basmıştım ağabey nasıl olur da buraya resmini koymadın diye diğer üyelere ve benim gibilere angut dersin korkak dersin sanal dersin. Ben devletten aldığım bursun bile yarıdan çoğunu kendim için değil vatan için bir yerlere yolluyorum sunucu parası ödenmeyen diğer bazı vatansever siteler için tanımadığım insanlara yolluyorum. Türkçü çocuklar yetişsin diye babamın verdiği paraya kitaplar alıp dağıtıyorum. Bunları demem doğru değil ama gerçekte de farklı değiliz, sırf foto koymadık diye sanal da değiliz.


Seni sayarım ağabey seni severim otağımızı da , belki internette ilk defa bu kadar bir şeye bağlandım. Ama ağabey buraya foto koymayan birinin başka sebepleri olabilir. Ona korkaksın sanalsın muamelesi yapılmasın.


Ağabey bunlar benim doğrularımdı. Karşı geldim, belki atılacağım ama buraya ihanet etmedim kimseye yalan söylemedim etmeyeceğim ve sanal değilim olmayacağım. Burada kanım nasıl deli akıyorsa her zaman her yerde aynı şekilde akacak. Ben bu vatan için Türkçülük için canımı veririm. Foto paylaşmadım paylaşmayacağım, bu da benim için suç değildir, otağa bir yanlış değildir. Herkes kendine iyi baksın, Kam ağabey sen de kendine iyi bak. Ama ağabey otağ için otağa gönül verenler için böyle yapma böyle deme ağabey. Yaptığın otağa zarar verir. Otağdakilere sövdükçe böyle hareket ettikçe otağ kaybeder. Bozkurt olarak sana yakışmıyor ve unutma ki töre başbuğdan da büyüktür. Töre varoldukça gerisi gelir, otağ da kurulur başbuğ da bulunur. 

Mergern Kurt kandaşım benim, önce sana şunu söylemeden geçmeyeceğim, bu otağda şimdiye kadar bana karşı gelen yazdıklarıma muhalefet eden bir kişi bile atılmamıştır (içinde küfür olmadığı sürece) ve atılmadığı gibide her daim onun yanında koruyucu olmuşumdur ki hatalarımı bileyim diye.
Şimdi konumuza gelelim, sanal ortamda herşeyimiz sanallaşmaya başlıyor, öyle zaman oluyor ki bazı anlarda şöyle bir etrafımıza baktığüımızda gerçekten var olan tek kişiyi göremiyoruz, bu durumda hayallerimiz sekteye uğruyor, ümitlerimiz kırılıyor ta ki karşımıza bu dava uğruna tanışıp kucaklaşabildiğimiz bir Bozkurtun nefesini yanımızda duyduğumuz ana kadar, son bir yılı aşkındır da bu soluğa eklenen fazla Bozkurt nefesinden mahrumuz. Lakin otağa girdiğimizde Turanlar kuruluyor etniklerin kökü kurutuluyor sedece bu konu üzerinde yoğunlaşan kişilere baktığımızda da yerlerinde yeller estiğini görüyoruz ki onların yazdıkları yüzünden de övünmek gibi olmasın ben mahkeme kapılarında müşavir oldum, artık emniyetin bir çok şubesi benimle kanka oldu, mahalle karakolunde ki bütün memur kandaşlarım beni gördüklerinde tanır oldular.
Bende istiyorum ki kimler yüzünden bu cefayı çekiyorum giç değilse resimlerini göreyim, inmidirler cin mi, çakalmıdırlar Bozkurt mu.

Sence bu isteğim fazlamı geliyor Mergen Bozkurtum?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
BÖRÜ:TİGİN
Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : 13 Nisan 2014, 12:24:10 »

 Ben de Mergen Kurt kandaşımla aynı düşüncedeyim. Sanalda görsel paylaşımı yapmayı sevmem, nedendir bilmem ama sevmem. Bu, sanalda atıp tutarak gerçekte kuyruğumuzu bacak aramıza sokup saklanmak demek değildir. Zaten ben de sanalda atıp tutan biri değilim. Şimdiye kadar hiç kimseye sanalda sövmedim, herhangi bir tartışmaya girmedim (Türk olmayanlarla bile). Sanal tartışmaların değer yitirmeye ve karşımızdaki ile aynı düzeye düşmeye neden olacağını düşünüyorum.
 İstanbul'da bir Türkçü buluşmasında seninle ve diğer arkadaşlarla görüşmekten mutluluk duyarım Kam ağabey.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
BAYCU NOYAN
Kurultay Bozkurdu
Normal Üye
*****
ileti Sayısı: 457« Yanıtla #13 : 19 Aralık 2017, 00:07:45 »

Ben yürekli-kam derse ki birisi sen yolunda zik zak çizdin bu boktan canımı albızlar alsın
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
BAYCU NOYAN
Kurultay Bozkurdu
Normal Üye
*****
ileti Sayısı: 457« Yanıtla #14 : 19 Aralık 2017, 00:09:05 »

Bak resmini yayınlamayanlardan tek kişi bile şu an aramızda değil Üzgün
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Bozkurt58
Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : 19 Aralık 2017, 20:55:58 »

Bazen Atsızıma kızıyorum gizliden, gizliden. Neden sende diğerleri gibi olmadın da bizi bu durumlara soktun diye, neden ırkçılık, neden, hiç mi başka işin yoktu da bizi kendince bu yüce ülkünün esiri ettin herkes kendi aleminde eğleniyor güzelce yaşayıp öteye siktir olup giderken neden kendinle beraber bizi de yaktın, haydi kendi çoluğunu çocuğunu bu dava uğruna düşünmedin de bizim çoluğumuzdan çocuğumuzdan ne istedin be ATSIZ!!!
İyi ki de kendini de bizi de yakmış. İyi ki ırkçılık ateşini yakmış. Yoksa kim bilir halimiz ne olurdu..

Açıkçası ben ırkçı olmanın bana verdiği mutsuluktan memnunum. Mutsuzluk bana sürekli gelişimi ögretti. Savaşmayï, ayakta kalmayı öğretti.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Buga Yaktu
Tuva
Turancı BOZKURT
******
ileti Sayısı: 3.704


Türk var oldukça,Türkçülük ateşi de yanar durur.


« Yanıtla #16 : 16 Nisan 2018, 13:17:43 »

Gençlik Türkçülüğe meraklı da, deizm dinsizliği beni üzüyor:).
Ortalık deist dolmuş.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkçülük, din gibi derin, tasavvuf gibi mistik bir sistemdir. Ondaki ihtişamı ve bu uğurda ölmekteki ululuğu ancak ruhunda istidat olanlar duyabilir.
Sayfa: 1 [2]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.096 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.013s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.