AND OLSUN Kİ!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 27 Kasım 2020, 23:25:02


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: AND OLSUN Kİ!  (Okunma Sayısı 2604 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Çİ-Çİ
Deli Sarı
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 1.343« : 06 Kasım 2017, 14:33:14 »

Türk düşmanlığının müsamaha ve kayıtsızlıktan faydalanarak sinsi sinsi ilerlediği her dönem Türklük sevgisiyle yoğrulmuş damarlarında ve şuurunda Türk milliyetçiliği Türkçülerin Gök Tanrı’nın kendilerine verdiği Kut’un gücü ile kalplerini bir ok yarası gibi ağrıttığı binlerce yıllık tarihî ihanetleri unutmamıştır and olsun ki unutmayacaktır!

Damarlarımızda Türk ülküsünün yaktığı ateş Türk bozkırlarında bir avuç toprağın kokusu içimizdeyken her iç çektiğimizde söndürülemez kinimiz, iç yangınımız atalarımızın atlarının toynaklarının çiğnediği bozkırların rüzgârları yüzümüze değerken kanımızdaki öfke yenilmezdir. Türk budunu için, Türk için, Türk ülküsü için, Türk töresi için, kılınç için, Kut için kanayan yüreğimiz and olsun ki daima Tanrıkut ile birliktedir.

Türk bozkırlarının mavi buğusu, Tanrı Dağları’nda Kür Şad’ımızın ruhu, Aral Gölü’nün kokusu, Talas nehrinin suyu, Karakum Çölü'nün meltemi, Aşkabat’ın alması, Horasan düzlüklerinde Tebriz sokaklarında Selçuklu mührü, Azerbaycan’da Kafkas dağlarında Bakü’de cenk sesleri, Baykal Gölü’nün, Issık Gölü’nün Kam ayinleri, Kazakistan’da Altay Dağları’nda kartal gözleri Türk’ün ava çıktığında rehberi, Kutsal Ötüken ormanının kavmi, Yış kişileri, Ötüken Beği, Vey Irmağı’nda suyuna bulanmış her bir zerre kanda alacağımız var. Siganfu’da Sarı su bilir, yeminimiz var. Damarlarımızda Talas suyuna bulanmış kanda soğutarak kinimizi ısıttık çelik yüreklerimizi Türk’e ait olanları korumaya, yüceltmeye and olsun ki Kutluğ Han’ın ülküsü ile bilendik.

Anadolu’da, Dandanakan’da, Dumlupınar’da, Sakarya’da, alacağımız var. Altın tüylü kartalım, asil Türk ok çubuğunun atılışı gibi Çinlinin göğsüne saplanışı gibi, Türk kılıcının aşağılık başları uçuruşu gibi, kan fışkırırken çığlık atan, ürkerek yaya kaçan düşmanın, mükemmel bir çeviklikle Ahal Teke atlarının üstünde ortalık kıyameti andırırken bin yıllar öncesinden bin yıllar sonrasına uzanan bir ülkü taşır. İrkilen, dirilen Türk’ün acundaki mavi beyaz güzelliğini, güneşe doğru uçan kartal Gök Tanrı’nın yanına yükselir Türk’ün ruhunu taşırken göğün yankılanan çığlıkları arasında Türk budunu topraksız yaşamaz diye haykırır. Türk toprağı tohum, tohumu ağaç, ağacı demir, demiri kılıç, kılıcı mızrak, mızrağı ok, Ok’u gövde eder. Her şeyi güzel kılar, acunu engin adaleti ile donatır, ahlâkı ile yeşertir, hayat verir.

Çin imparatorları, Çin generalleri, Çin elçileri, Tanrıkut Mete’yi iyi bilir. Avrupa Attila’yı çok iyi tanır. Kargıya geçirilerek karargâha dikilen antlaşmalarını iyi hatırlar Macar, Alman, Leh, Romen, Hırvatlar, Niğbolu’da hezimeti, Anadolu ve Rumeli sipahilerini, Varna Meydan Savaşını, şaheser Türk Ordusu ile nasıl gafil avlandıklarını, Dandanakan’da Çağrı Bey’i, Malazgirt’te Alp Arslan’ı, Türklerin katî dakika hükmünü, İkinci Murat’ı, Karaca Paşa’yı, Çingiz Han’ı, Aksak Temür’ü, Baybars’ı, Çağrı beyi, Fatih’i, Alman, Fransız, İngiliz iyi hatırlar Conkbayırına kendilerinden önce gelen Gazi Mustafa Kemal Paşa’yı, Anafarta gurubunu, Arıburnu’nu Türk kuvvetlerinin taarruzunu ve şanlı Türk silâhlarının zaferi ile bitişini unuttularsa and olsun ki yine yaşayacakları budur!

Turancılığı kötüleyen üç general unutmayın diyeceğiz ancak siz ve sizin gibilerin unutmayacağı sadece ölümü göze alamadığınız gerçeği olacaktır. Öldüğünüz hâlde sizin gibilerin de bir gün öleceğini bildiği hâlde ölümü göze alamamaları gerçeği ne acıdır, değil mi? Savaş çok kötü bir şeydir çığırtkanlıkları, Türk milleti yoktur hezeyanları, çabuk fikir değiştirmeye meyilleri, Türkçülükle alay etmeye yeltenmeleri, sanki Türkçülük bazıları gibi demokratik seçimle elde edilmiştir. Bilmedikleri, Türkçülük hayatını ileri sürmekle, fikri savunmakla, feragât ve fedakârlıkla, belâya katlanmakla elde edilmiş, edilebilir Büyük Türk Ülküsü’dür. Bugün bile kendini, ne olduğunu bilmeyen bazılarının saygısızca Türkçü büyüklerine küstahça karşıtlığı değil düşmanlığı, onursuzca gözlerindeki korkaklık belirtisi ile saldırmaları, kendilerinden başka üstün akıl bulunmadığını sanan âcizlikleri, Türk olmadıklarının en büyük ispatı ile Türk düşmanlığını ülkü diye benimseyenlerin ekmeğine yağ sürmektedir. Millî ülküyü kendi bataklıklarına uydurmak sefilliğinden vazgeçmezlerse, Türk oklarının kalpleri inleten ıslıkları gibi düşman kanına bulanmış bulanık zihinleri and olsun ki Türk ilinden parçalanacaktır.

Sınır dışındaki ırkdaşlarımızı kurtarmak, eski yerlerimizi geri istemek, kim olursa olsun Devlet için, Töre için, Dava için, Ülkü için Türk milleti millî bir ülkü istemekten alıkonulamayacaktır. Zira Gök Tanrı Kut’u Türk’e millî ülküsünden alıkonulsun diye vermedi. Türk acuna hükmetsin diye verdi. Türk devleti Oğuz kılıcı gibi keskin, sert disiplinli devlettir. Bu disiplini bozanlar, yasaya karşı gelenler, şiddetle cezalandırılır. Özgürlük, demokrasi, insan hakları, halkların hakları, halkların kardeşliği, şeriat, ileri insan savı ile yozlaşan sözde aydınlar hepsi ama hepsi Türk örfünden çıkanlar değil, Türk devlet başkanlarına yaraşır değil, millî tarihimizin damgaları değil, bunlar miskinleşmek, unutmak, küçüklüğü kabul etmek ve millî değerleri gözden düşürmek gayretidir. Gök Tanrı’nın kutlu yarattıkları adına and olsun ki yüreği Türk Obasına, Türk soyuna, Türk boyuna, Türk budununa bağlı olanların doğuşu başkaldırışı bozkurtçadır. Türk için, Türklük için can verenlerin torunu, Türk’ten başkasını kendine gardaş bilmeyen Töreli, Türk yaradılışı ile Türk oluşu ile Türk doğuşu ile serden geçti. Uluğ atalarımızın elinden atılmış düşman kalbinde saplı duran bin yıllar evvelinin Ok’u, and olsun ki kurt başlı tastan içtiğimiz kımız değil, kinimizle ısınmış düşman kanıdır.

Türk budunu ilsiz kalmayacak. Bütün Türkler acunun sırrında yurt tutacak, acuna hâkimiyet yeniden başlayacaktır. Türkistan’dan Türkiye’ye, Türk dünyası sahipsiz kalmayacak, zaman en iyi hâkim öcünü alacaktır. Palavra atmakta kabiliyetli âlimler Türk’ün gururuna ve öfkesine asla sahip olamayacağınızın kıskançlığı içindesiniz. Türk düşmanı namertler, sokak itlerine baş eğdiren, ili, devleti, milleti ve ülküsü uğrunda çalışan, okuyan, düşünen, yazan, üreten, paylaşan, böylece mutlu olan, olabilen, gelişen, geliştikçe Türk ülküsünü, Türk töresini, Türk milletini ve Türk medeniyetini yükselten Türkçüleri öyle gözüküyor ki, kendinizle karıştırdınız. Nasıl Han kılıcını mükemmel bir çeviklikle kınından çıkarıp, bir nefes alımlık düşmanın kellesini uçuruyor ise, Türk gençliği de yüzyıllardır gönlünde gizlediği alev, kanındaki gayz ile Türk Ülküsü’nü yaşatacaktır. Yüzyıllardan beri prensip hâline gelmiş Türk yaratıcı gücü and olsun ki tehlike nereden gelirse gelsin, ne kadar büyük olursa olsun gaflet uykusuna dalmışları uyandırarak savaşacak, Türk büyüklüğünü, Türk kudretini olması gerektiği biçiminde temsil edecektir.

Türk Türklüğüne sarılır, Türklüğüne sahip çıkar. Türk töresini tutar, Türk yasasını yazar. Türk, Türk oğlu Türk yetişir. Türk, Türk kızı Türk olur. Atalarının töresince eğitilir. Tıpkı Türk bozkırlarında savaşa atılırcasına dörtnala at koşturan sanki yan yana iki at koşarmış gibi tozu dumana katan, büyük bir ordu geliyormuşçasına tek başına bir ordudur TÜRK! Türklük yolunda canını feda etmiş atası gibi kalbinde biriken kinin ve nefretin öcünü alıyormuşçasına koşar, başı dik, göğsü kabarık, bin yıl sonrasına hitap edercesine bozkurt uluyuşu ile ses verir gandaşına, and olsun ki Türk oğlu Türk balası, Türk soyundan yiğitler yiğidi bütün acunu Türklük ateşi ile yakıp kavurmadıkça Türklerin ülküsü gerçekleşmedikçe, Türklük güçlenmedikçe hiçbir Türkçü, Türkçülük ülküsünü sağlamlaştırmış olmayacak, damarlarındaki kutlu kan ruhlarını Gök Tanrı’ya adamış atalarının huzurunda göğün maviliğiyle dolmayacaktır.


06.11.2017

Çi-Çi


Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 6.283


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« Yanıtla #1 : 29 Eylül 2018, 17:54:56 »

And olsun!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
ALBASTI
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.643


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #2 : 28 Ekim 2018, 21:04:53 »

Türk düşmanlığının müsamaha ve kayıtsızlıktan faydalanarak sinsi sinsi ilerlediği her dönem Türklük sevgisiyle yoğrulmuş damarlarında ve şuurunda Türk milliyetçiliği Türkçülerin Gök Tanrı’nın kendilerine verdiği Kut’un gücü ile kalplerini bir ok yarası gibi ağrıttığı binlerce yıllık tarihî ihanetleri unutmamıştır and olsun ki unutmayacaktır!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 6.283


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« Yanıtla #3 : 29 Aralık 2018, 22:43:19 »

Ne Türk düşmanlığını, ne de Türklüğe zarar veren hainleri unutacağız. And olsun ki!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 6.283


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« Yanıtla #4 : 03 Ağustos 2019, 23:52:04 »

Her gecen gün daha da artıyor Türk düşmanlığı.
 
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.187 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.008s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.