Atsız' a saldıran çelik pkk' yı savundu
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 18 Eylül 2020, 09:49:01


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: Atsız' a saldıran çelik pkk' yı savundu  (Okunma Sayısı 16169 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Motun_TR
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 384


Atsız' ın Çerisi


« : 07 Aralık 2009, 13:29:32 »AKP Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, PKK’lıların “Kürtler inkar edildi. Devlet bizi asimile etti” tezlerine tam destek verdi. Çelik, yazar Nihal Atsız’ın oğluna yazdığı vasiyetname için de  “hasta ruhun psikolojisi” tanımlaması yaptı.

AKP’li Çelik, PKK tezlerini savundu
AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Başbakan Erdoğan’ın danışmanı Hüseyin Çelik, PKK’lıların “Kürtler inkar edildi. Devlet bizi asimile etti” tezlerine destek verdi. Kafkas Dernekleri Federasyonu 4. Olağan Kurulu Tes-İş Sendikası Konferans Salonu’nda yapıldı. Kurula katılan Hüseyin Çelik, PKK açılımına ilişkin açıklamalarda bulundu. Farklılıkların kavga değil, zenginlik nedeni olduğunu vurgulayan Çelik, açılımı da orkestraya benzetti. Devletin iyi bir orkestra şefi olarak, farklı sesleri bir armoniye dönüştürmek zorunda olduğunu ifade eden Çelik, “Bu ülkede ırkçılık olmadı mı? Bu ülkede asimilasyon olmadı mı, tanımamazlık inkar olmadı mı? İtiraf edeyim ki diz boyu oldu” dedi.

Atsız’ı  hedef aldı
Türk yazar Hüseyin Nihal Atsız’ın oğlu Yağmur Atsız’a yazdığı vasiyetnameyi okuyan Çelik, mektubu “hasta ruhun psikolojisine” benzetti. Yağmur Atsız’ın babasının “düşmanlığı” aşılayan vasiyetnamesini dinlememesiyle iyi bir evlat olduğunu söyleyen Çelik, “Bu memlekette maalesef ırkçılık tohumları atılmıştır. Herkesin kendini bundan kurtarması gerekiyor. Milletle-ırk Türkiye’de her zaman birbiriyle karıştırılmıştır. Türkiye’de bir millet vardır fakat çok sayıda ırk vardır. Millet ortak bir tarihi bir geçmişi, ortak bir vatanı olan insanların gönüllü birlikteliğinin adıdır. Irk eşittir kimlik değildir, ırk eşittir kimlik derseniz vahim bir hata yapmış olursunuz” dedi.

Çerkezler silaha sarılmadı
Kurula katılan CHP Genel Başkan Yardımcısı Onur Öymen ise konuşmasında nüfusu 4 milyonu aşan Çerkezlerin, başta Abhazya’ya hava yolu ile ulaşım olmak üzere somut sorunlarına değindi. Çerkezlerin, Türkiye’de çağdaşlığın sembolü olduğunu ifade eden Öymen, geçmişte Çerkezlerin çok büyük ızdıraplar çektiklerini ancak tarihte yaşanana acı olayların esiri olmayıp, taleplerini hiçbir zaman silah yoluyla devlete dayatmadıklarını vurguladı.

  
 
  O.ç ulan bu adam kimde Atsız' a laf söyleme cesaretinde bulunuyor. Anasını s......piçi g.t veren ibneye bak, bu ülkenin üst kademesinde yer alanlar böyleyse bizim daha çok işimiz var. K.rtlerden önce bu itoğlu itlere derslerini vermeliyiz. AKP=PKK, nasıl uyutulmuşuz ki hâlâ bu öküzleri destekliyorlar.

 
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 07 Aralık 2009, 13:36:58 »

Hiç kızmayalım adamlar haklı,siz yani biz Türkçüler iktidara gelsek etniklerin oylarıyla yapacağımız bunlardan değişik mi olur sanıyorsunuz. Bizim şerefsiz Mankurtların oylarıyla iktidara geldiler, bunlar ömürlerinde böyle bir ülkeyi yönetebilirlermi sanıyorsunuz, oyunlar, tezgahlar kurarak kömürle, poşetle bizim salakları kandırdılar ötekilerinde yardımlarıyla şimdide izledikleri, inandıkları yolun görüşün, gereklerini yapıyorlar.

Bizim sıkı durma zamanımız bu günler, gevşediğimiz anda başımıza daha da kötülerinin geleceğini söylemek müneccimlik değildir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
KURTKAN
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 102« Yanıtla #2 : 07 Aralık 2009, 16:53:04 »

Ümmetçi soysuzların asimilasyon politikası,kendi yurdumuzda bizi sindirmeye çalışıyorlar.TÜRKÜM demek faşistlik ırkçılık oldu bu ülkenin temel unsuru biz iken azınlıklardan beter olduk.Uyuşmuş beyinler düşünmeyen sorgulamayan sadece sürü toplumunda hareket eden böyle bir nesil yarattılar.Tarihimizi silip yeniden yazmaya çalışıyorlar TÜRK ırkının ne kadar kutsalı var ise hepsine düşman bu soysuzlar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

"Benim yegane üstünlüğüm,TÜRK olarak doğmuş olmamdır" MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.261


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #3 : 07 Aralık 2009, 17:33:46 »

             Ben bakıyorum da hepimizde faşistim demeyelim düşüncesi var. Neden olmasın ?.. Benim olup olmamam da önemsiz ama bu ülkede kominist parti bile kuruldu Faşist parti niye olmadı bunu soralım kendimize. Her çeşit Türk yağısının gezdiği Ülkem de yurdunu Faşistçe sevenler demek ki yok !.. Biz olmayabiliriz tamam ama gerçektende bu da olmalıydı bence. O zaman bu soyubozuklar belki bu kadar rahat konuşamazlardı. Sinirli
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
TürkcüKasirga
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 07 Aralık 2009, 21:22:06 »

Türk milleti olarak hic aglayip zirlamaya hakkimizin olmadigini düsünüyorum kandaslar..Magluplarin vede mankurtlarin ne serzeniste bulunmaya haklari vardir nede ah vah etmeye..hic bir haklari yoktur !
Adamlar bundan 20-25 sene öncesinden milli görüs camilerinde, kurslarda, isik evlerinde, orda burda her tarafta Türklüge, Babugu Atatürk´e, Bayragimiza, Tarihimize bangir bangir en asagilik hakaretlerde bulunurlarken bizim irken Türk(!) dedigimiz Cumhuriyet düsmani, Seriat özlemcisi, Atatürk düsmani, Tarihimizin Türklügün düsmani serefsiz yobazlar bunlara alkis tutuyorlardi ! Ellerindekini avuclarindakini veriyorlardi sirf bu Türk düsmani dinci(?) etnisiteleri, Basbugu Atatürk´ün Türk Milliyetciligi üzerine kurdugu Cumhuriyeti yikip iktidara gelsinler diye ! Ve bunlarin bu duruma gelmelerine, palazlanmalarina sebep olanlar irken Türk diye tabir ettigimiz mankurtlasmis kesimdir iste..

Cok ilginc durumlar yasaniyor ülkemizde..Dünya´nin hic bir ülkesinde varmidir ki, bir millet kendi aidiyetine, devletine düsman olanlari topyekün oylari ile secip basa getirsin..?
 Mesela Almanya´da, Her tarafta Alman düsmanligi yaparak, Almanyanin gelecegine yönelik düsmanca öneriler sunarak Almanlarin oylarini alip basa Yahudiler gelsinler.? Yada Rusya´da Tatar Türkleri, biz Moskova´nin dogusunu Tataristana katacagiz deyip devaminda Ruslari kötüleyerek Ruslardan oy alsinlar..? Yada Israilde bir parti olsun ki, basta Kudüs olmak üzere Bati Seriayi falan Filistinlilere verecegini söyleyip, yine Yahudi düsmanligi yaparak Yahudilerden oy alip basa gelsin..?

Bunlar mümkünmüdür kandaslarim ?

Bu acayiplikler neden bizim ülkemizde olur !
Dünya´nin hangi ülkesinde vardir ki, bir kesim ( asli unsur olmayan etnisite) o ülkenin asli unsuruna karsi acikca düsmanlik yapsin ve buna ragmen o asli unsurdan oy alarak basa gelsin..?

Kafayi yemeye az kaldi gercekten..Aziz Nesin yerden göge kadar hakliymis..


Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Atsızcı nefer
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 08 Aralık 2009, 00:45:54 »


AKP’li Çelik, PKK tezlerini savundu
AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Başbakan Erdoğan’ın danışmanı Hüseyin Çelik, PKK’lıların “Kürtler inkar edildi. Devlet bizi asimile etti” tezlerine destek verdi. Kafkas Dernekleri Federasyonu 4. Olağan Kurulu Tes-İş Sendikası Konferans Salonu’nda yapıldı. Kurula katılan Hüseyin Çelik, PKK açılımına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Atsız’ı  hedef aldı
Türk yazar Hüseyin Nihal Atsız’ın oğlu Yağmur Atsız’a yazdığı vasiyetnameyi okuyan Çelik, mektubu “hasta ruhun psikolojisine” benzetti. Yağmur Atsız’ın babasının “düşmanlığı” aşılayan vasiyetnamesini dinlememesiyle iyi bir evlat olduğunu söyleyen Çelik, “Bu memlekette maalesef ırkçılık tohumları atılmıştır. Herkesin kendini bundan kurtarması gerekiyor. Milletle-ırk Türkiye’de her zaman birbiriyle karıştırılmıştır. Türkiye’de bir millet vardır fakat çok sayıda ırk vardır. Millet ortak bir tarihi bir geçmişi, ortak bir vatanı olan insanların gönüllü birlikteliğinin adıdır. Irk eşittir kimlik değildir, ırk eşittir kimlik derseniz vahim bir hata yapmış olursunuz” dedi.

Çerkezler silaha sarılmadı
Kurula katılan CHP Genel Başkan Yardımcısı Onur Öymen ise konuşmasında nüfusu 4 milyonu aşan Çerkezlerin, başta Abhazya’ya hava yolu ile ulaşım olmak üzere somut sorunlarına değindi.

Sayıları çokmuş çerkezlerin. Bulaşmış bela gibi bunlar.

Hüseyin'in yaptığıysa tam mızıkçılık. Kafkas derneğinde Atsız'ı eleştirmek ne demek kardeşim ? Böyle davranmanın ardında gizli ve belirgin amaç, açılım sürecinde çerkezleri Türklere karşı kürtlerle birleştirmek.

Onur Öymen'i iyi bilirdik. Neyse, onun genel başkanı Baykalda çerkez.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Bozkurt Eren
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.305« Yanıtla #6 : 09 Aralık 2009, 21:19:50 »

   Buğra Atsız'ın, Çelik'e cevabı.

AKP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ÇELİK NİHÂL ATSIZA SALDIRMIŞ

İnternetteki Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
www.sonkale.org
adlı sitede verilen bir habere göre AKP denen Arap-Kürt Partisi Genel Başkan yardımcısı Çelik son zamanlarda ortalıkta gereğinden fazla dolaştırılan Atsız’ın oğlu Yağmur Atsız’a yazdığı vasiyetnâme için ”hasta rûhun psikolojisi” tâbirini kullanmış. 1959 Van doğumlu, yâni Türkiyeli olması kuvvetle muhtemel, Türk olsa bile Türklük şuûrundan zerre kadar nasîbini almamış olan bu zât 1983 yılında Istanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi me’zûnu. Demek ki psikoloji uzmanlık sâhası değil. Ama zarar yok, politikacılarımız her konuda birer uzman olduklarından Atsız’ın yazdığı üç satırlık vasiyetnâmeden kendisi hakkındaki târihî karârı hemen verivermiş, çünki içinde bulundukları günlük politika batağı öyle icâb ettiriyor.

Bu sözleri Çelik katıldığı Kafkas Dernekleri Federasyonu 4. Olağan Kurulunda sarf etmiş. Nesebi îtibârı ile aynı lâfları bir Türk Kurultayında sarf edecek değildi elbet. Demiş ki “Bu memlekette maalesef ırkçılık tohumları atılmıştır. Herkesin kendini bundan kurtarması gerekiyor. Milletle ırk Türkiye’de her zaman birbiriyle karıştırılmıştır. Türkiye’de bir millet vardır, fakat çok sayıda ırk vardır. Millet, ortak bir târihi, bir geçmişi, ortak bir vatanı olan insanların gönüllü birlikteliğinin adıdır. Irk eşittir kimlik değildir, ırk eşittir kimlik derseniz vahîm bir hatâ yapmış olursunuz” .

Çelik bâzı husûsları bilmiyor veyâ bilmemezlikten geliyor. Şimdiye kadar millet târifi doğru dürüst yapılmamıştır. Çünki her millet başkadır ve târifinin başka türlü yapılması gerekir. Almanlar millet târifinde ırkı temel sayarlar, çünki bir Cermen ırkı vardır. Fransızlar ırkı red ederler, çünki başlangıçları tek ırka dayanmamaktadır. Millet için ırk esâs kabul edilirse Fransızlar ve Amerikalılar, dil ve kültür esâs kabûl edilirse Belçikalılar, İsviçreliler, hattâ Çinliler, vatan esâs kabûl edilirse Yahudiler millet değildirler. Ama burada Türkler bahis konusu olduğundan başkalarının bizi ilgilendirmemesi gerek. Çelik bilmiyor olabilir, ama Türkler için milliyet bir kan meselesidir. Ama yabancı kan taşıyan biri Türkçeden başka dil bilmese dahî Türk müdür? Benim çocukluğumda Istanbulda şimdi artık nesli tükenmiş olan İmparatorluk artığı birçok zencî vardı. Istanbul şîvesiyle konuşan ve Türk vatandaşı olan bu zencîlere herkes sempati ile bakardı. Ama bunlar Türk mü idiler? Elbette hayır. Türk kanına yabancılığı bakımından bir Kürt veyâ Çingeneden zerre kadar farkı olmayan zencî tabiat kendisine sırf kara deri verdi diye Türk olmadığı kabûl olunuyor da Türke benzeyen yabancılar neden Türküm dediği için Türk sayılıyor? Üstelik bugün isyân hâlinde olan Kürtler artık Türk olmayı açıkça kabûl bile etmemektedirler. Çeliğin de içinde olduğu bütün açılım saçılım zırvasına rağmen. Yâni mesele sâdece bir dış görünüm meselesi değildir. Mesele bir iç meselesi olduğundan Türke şeklen benzeyenlerden daha çok sakınmak gerekmez mi? Çelik, artık gına getiren ve vasat bir zekânın mahsûlu olan memleketteki farklılıkların bir zenginlik olduğu terânesini tekrarlayarak açılımı bir orkestraya benzetmiş ve devletin iyi bir orkestra şefi olarak, farklı sesleri bir armoniye dönüştürmek zorunda olduğunu ifâde etmiş. Türkiyenin son bir haftada döndüğü ateş gölünü görmemek için cidden çok iyi bir orkestra şefi olmak lâzım. Elindeki bageti aynı anda iki gözüne birden sokma mahâretine sahib bir şef. Üstelik Çeliğin iddiâsına göre bütün bunlar asimilasyona rağmen vukû bulmakta. Bir de Kürtleri asimile etmeseymişiz acabâ ne olurdu kimbilir?

Ama Kürtler Türke düşman ve bunu artık açıkça dile getiriyorlar. Peki ya Türkümsülere ne demeli? Şu açılım zırvasıyla ülkeyi bu hale getirenlere, Türk kelimesini telâffuz etmekten korkanlara? Türkiyelilik gibi piç kavramları yerleştirmeye çalışanlara?

Abdullah Cevdet neden Türklerin sağlam dayanakları olan milliyet ve din kavramlarını yıkmaya uğraştı? Kürt olduğu için. Ali Kemâl? Dedesi Ermeni dönmesi olduğu için. Kurtuluş Savaşında ufak bir menfaat meselesinden çeteci Etem neden Yunan safına geçti? Çerkes olduğu için. Abdullah Öcalan neden Türk Devletine savaş açtı? Kürt olduğu için. Gazîye sûikasd hazırlayan Ziyâ Hurşit neydi? Lâzdı. Misâlleri uzatmak mümkün, ama gereksiz. Peki, hemen akla gelecek bir soruya da cevap verelim. Evet, Türkler arasından da hâinler ve sütübozuklar elbette çıkmıştır ve çıkmaya da devâm edecektir. Bakınız son devir siyâset erbâbı. Ama Türkler arasından çıkan hâinler diğerlerine nazaran devede kulak kalmaktadırlar. Târihinizi iyi öğrenirseniz anlarsınız.

Çelik “Millet, ortak bir târihi, bir geçmişi, ortak bir vatanı olan insanların gönüllü birlikteliğinin adıdır” buyurmuş. Eğer öyle olsaydı devlet 30 yıla yakın bir zamandan beri PKKlı Kürtlerle savaş hâlinde olmazdı veyâ olmaması gerekirdi. Efendim, bizim Kürtlerle değil, PKK ile problemimiz var diyenlere de sormak lâzım, nasıl ayırd ediyorsunuz bir Kürt PKKlı mı değil mi diye? Hiçbir kıymet-i harbiyyesi olmayan bu palavralar sâyesinde bugünlere gelinmedi mi? Artık aranızda değil, mecliste dolaşıyorlar, hâlâ mı farkında değil misiniz? Olayları bu kadar basit bir seviyeye düşürmek ancak ne yaptığını bilmeyen, bir gün dediğini ertesi gün inkâr eden, plânsız, programsız ülke idâre ettiğini sanan ve Türklük tanımını ortadan kaldırmaya kalkan bîçârelere yakışır.

Türk olmak için Türk kanı taşımak gerekir, sonra dili Türk olmak gerekir ve Türk ırkının her türlü hasletini tevârüs etmiş olmayı gerektirir. Kendisinde bu hasletlerin bulunmadığı kimseler Türklük hakkında ve Türklüğe ömrünü vakf etmis şahıslar hakkında ahkâm kesemezler, Vanlı Hüseyin Çelik. İlle de “hasta bir rûhun psikolojisi” ile meşgûl olman gerekiyorsa, bundan 34 yıl önce bu dünyâdan göçüp gitmiş bir insanla değil, yanıbaşındaki patronunla meşgûl ol.

Dr. Buğra ATSIZ
7 Aralık 2009, Kanada
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Milli Türk Devleti, Laik Cumhuriyet ve kutlu Türk Silahlı Kuvvetleri Atamın mirasıdır. Korumak ve yüceltmek her Türk bireyin görevidir.
Ay Toldı
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 19« Yanıtla #7 : 10 Aralık 2009, 00:17:33 »

Türkiyenin son bir haftada döndüğü ateş gölünü görmemek için cidden çok iyi bir orkestra şefi olmak lâzım. Elindeki bageti aynı anda iki gözüne birden sokma mahâretine sahib bir şef.

Kutlarım kendisini.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Şerefin tavizi yoktur.
TUNGA TİGİN
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 14« Yanıtla #8 : 10 Aralık 2009, 01:58:22 »

Arap-Kürt Partisi Gülümseme ne güzel bir tespit yapılmış...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
o7cenk
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 2


« Yanıtla #9 : 12 Aralık 2009, 01:22:22 »

Sevgili kardeşlerim tarihin hiç bir döneminde "Ne Mutlu Türküm" demekten gocunmamış, hatta bununla onur duymuş biz Çerkez kökenlilere yapılan bu ithamları bizler affetsek bile tarih effetmeyecektir. Atsız ve taifesi ne düşünüyor olursa olsun bu ülkenin bütünlüğünü birliğini isteyen herkezle biriz, tekiz. Bu ülkeye yönelecek her tür tehdit için canımızı kanımızı ortaya koyarız. Tarihte olduğu gibi bugün de bu toprağa ayak basmaya cesaret edecek düşman postallarının karşısına önce bizler dikiliriz. Görüyorum ki sizler ve hastalıklı düşünceleriniz olduğu sürece memleketin bölünüp parçalanması için küçücük çocukların eline taş verip sokağa salan hainlere bile gerek yok. Ne size ne onlara bu ülkeyi parçalatmayacağız...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.201 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.01s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.